Samsung MV900, MV900F, EC-MV900FBPWUS yhteensopiva akku - 600 mAh
calcActive())">
Samsung MV900, MV900F, EC-MV900FBPWUS yhteensopiva akku - 600 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMV900MC
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
MV900
MV900F
EC-MV900FBPWUS
MV900F
EC-MV900FBPWUS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
BP88B
PV-BP88B
EA-BP88B
PV-BP88B
EA-BP88B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMV900MC |
|---|---|
| EAN | 4894128064657 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 43.60 x 35.90 x 5.40mm |
| Korvaa | BP88B / PV-BP88B / EA-BP88B |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |