Samsung IA-BP85ST yhteensopiva akku 850 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
VP-HMX10
SC-HMX10A
SC-MX10R
VP-MX10AU
SC-MX10A
VP-MX25
VP-HMX20C
VP-HMX08
SC-HMX10
SC-MX10P
VP-MX10A
SC-MX10
VP-MX20R
VP-HMX10C
SC-HMX20C
SC-HMX20
VP-MX10AH
VP-MX10
VP-MX20
SC-MX20
SC-HMX10A
SC-MX10R
VP-MX10AU
SC-MX10A
VP-MX25
VP-HMX20C
VP-HMX08
SC-HMX10
SC-MX10P
VP-MX10A
SC-MX10
VP-MX20R
VP-HMX10C
SC-HMX20C
SC-HMX20
VP-MX10AH
VP-MX10
VP-MX20
SC-MX20
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
IA-BP85ST
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BP85ST |
|---|---|
| EAN | 4894128020561 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 39.50 x 39.10 x 13.30mm |
| Korvaa | IA-BP85ST |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 6.29Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |