Samsung HMX-U20, HMX-W200, HMX-W350 akku 1300mAh/4.8Wh
calcActive())">
Samsung HMX-U20, HMX-W200, HMX-W350 akku 1300mAh/4.8Wh
In stock
- SKU
- CS-BH130LB
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
HMX-U20
HMX-W200
HMX-W350
SMX-C10
SMX-K40EDC
SMX-K44BP
C14
C20
C24
HMX-U15
HMX-U20
HMX-U20BP
HMX-W200RP
HMX-W200TP
HMX-W300
HMX-W300BN
HMX-W300RN
HMX-W300RP
HMX-W300YN
K40
K45
SMX-C10
SMX-C10RP
SMX-C13
SMX-C14
SMX-C19
SMX-C20
SMX-C200
SMX-C20BP
SMX-C20RP
SMX-C24
SMX-C24BP
SMX-K40
SMX-K40BP
SMX-K44
SMX-K45
U15
W300HD
HMX-W200
HMX-W350
SMX-C10
SMX-K40EDC
SMX-K44BP
C14
C20
C24
HMX-U15
HMX-U20
HMX-U20BP
HMX-W200RP
HMX-W200TP
HMX-W300
HMX-W300BN
HMX-W300RN
HMX-W300RP
HMX-W300YN
K40
K45
SMX-C10
SMX-C10RP
SMX-C13
SMX-C14
SMX-C19
SMX-C20
SMX-C200
SMX-C20BP
SMX-C20RP
SMX-C24
SMX-C24BP
SMX-K40
SMX-K40BP
SMX-K44
SMX-K45
U15
W300HD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung kameroiden alkuperäisakut:
BPBH130LB
IA-BH130LB
IA-LH130LB
IA-BH130LB
IA-LH130LB
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-BH130LB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029588 |
| Korvaa | IA-BH130LB / IA-LH130LB / BPBH130LB |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 54.00 x 33.80 x 6.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |