Samsung Gear 360 akku 1100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
Gear 360
SM-C200
SM-C200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung kameroiden alkuperäisakut:
EB-BC200ABE
EB-BC200ABK
GH43-04604A
EB-BC200ABK
GH43-04604A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SMC200MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118763 |
| Korvaa | EB-BC200ABE / EB-BC200ABK / GH43-04604A / EB-BC200ABU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 5.01Wh |
| Mitat | 38.50 x 34.10 x 8.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |