Samsung Galaxy S4 Zoom akku - 2300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
Galaxy K
Galaxy K zoom 3G
Galaxy S4 Zoom LTE
Galaxy S4 Zoon
S4 Zoom
SM-C101
SM-C101 Galaxy S4 Zoom
SM-C1010
SM-C105
SM-C105A
SM-C105K
SM-C105L
SM-C105S
SM-C111
Galaxy K zoom 3G
Galaxy S4 Zoom LTE
Galaxy S4 Zoon
S4 Zoom
SM-C101
SM-C101 Galaxy S4 Zoom
SM-C1010
SM-C105
SM-C105A
SM-C105K
SM-C105L
SM-C105S
SM-C111
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B740AE
B740AC
EB-K740AEWEG
B740AC
EB-K740AEWEG
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMC101MX |
|---|---|
| EAN | 4894128085997 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 52.40 x 50.87 x 6.41mm |
| Korvaa | B740AE / B740AC / EB-K740AEWEG |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |