Samsung ED-BP1900 akku 1900 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
EV-NX1ZZZBMBUS, EV-NX1ZZZBQBUS, EV-NX1ZZZBZBUS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung kameran alkuperäisakut:
ED-BP1900
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BP1900MX |
|---|---|
| EAN | 4894128096030 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 55.00 x 39.40 x 21.00mm |
| Korvaa | ED-BP1900 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 13.68Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |