Samsung DV200, DV300, DV300F, DV305, DV305F yhteensopiva akku - 700 mAh
calcActive())">
Samsung DV200, DV300, DV300F, DV305, DV305F yhteensopiva akku - 700 mAh
In stock
- SKU
- CS-BP88MC
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
DV200
DV300
DV300F
DV305
DV305F
DV300
DV300F
DV305
DV305F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
BP88A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BP88MC |
|---|---|
| EAN | 4894128058786 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 39.50 x 33.80 x 6.50mm |
| Korvaa | BP88A |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |