Samsung BP-1030, ED-BP1030 yhteensopiva akku - 800 mAh
calcActive())">
Samsung BP-1030, ED-BP1030 yhteensopiva akku - 800 mAh
In stock
- SKU
- CS-BP1030MC
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
NX200
NX210
NX210
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
BP-1030
ED-BP1030
ED-BP1030
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BP1030MC |
|---|---|
| EAN | 4894128052845 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 44.60 x 32.98 x 16.15mm |
| Korvaa | BP-1030 / ED-BP1030 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 5.92Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |