Rollei Actioncam 500 akku 1180mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Rollei kameroiden kanssa:
Actioncam 500
Actioncam 500 Sunrise
Actioncam 500 Sunrise
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Rollei kameroiden alkuperäisakut:
GLW08
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-RBD500MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128588 |
| Korvaa | GLW08 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1180mAh / 4.37Wh |
| Mitat | 36.77 x 28.80 x 13.21mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |