Rollei Actioncam 230, Actioncam 240, Actioncam 400 akku 1000mAh
calcActive())">
Rollei Actioncam 230, Actioncam 240, Actioncam 400 akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-RBD230MX
18,95 €
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Rollei kameroiden kanssa:
Actioncam 230
Actioncam 240
Actioncam 400
Actioncam 410
Actioncam 240
Actioncam 400
Actioncam 410
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Rollei kameroiden alkuperäisakut:
RL410B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-RBD230MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098416 |
| Korvaa | RL410B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 41.36 x 36.15 x 8.63 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |