Rollei 7S WiF, Actioncam 6S WiFi, Actioncam 7S WiFi akku 1500mAh
calcActive())">
Rollei 7S WiF, Actioncam 6S WiFi, Actioncam 7S WiFi akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-RBS700MC
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Rollei kameroiden kanssa:
7S WiF
Actioncam 6S WiFi
Actioncam 7S WiFi
Actioncam Bullet 6S WiFi
Actioncam 6S WiFi
Actioncam 7S WiFi
Actioncam Bullet 6S WiFi
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Rollei kameroiden alkuperäisakut:
DS-S50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-RBS700MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116363 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 45.70 x 39.00 x 14.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |