Rollei 3S, 4S, 5S akku 900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Rollei kameroiden kanssa:
3S
4S
5S
95287
ActionPro SD20F
Actionpro SD21 Pro
Bullet 3S
Bullet 4S
Bullet 5S
SD20F
WiFe Hama Star
4S
5S
95287
ActionPro SD20F
Actionpro SD21 Pro
Bullet 3S
Bullet 4S
Bullet 5S
SD20F
WiFe Hama Star
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Rollei kameroiden alkuperäisakut:
DS-SD20
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-RBD400MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080312 |
| Korvaa | DS-SD20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 37.84 x 31.71 x 11.36mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |