Fujifilm kameroiden FinePix 1700z / FinePix 2700 yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Fujifilm kameroiden FinePix 1700z / FinePix 2700 yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-RDB200FU
15,95 €
Fujifilm kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FinePix 1700z
FinePix 2700
FinePix 2900z
FinePix 4800 Zoom
FinePix 4900 Zoom
FinePix 6800 Zoom
FinePix 6900 Zoom
MX-1700
MX-1700Z
MX-2700
MX-2900
MX-2900Z
MX-4800
MX-4900
MX-6800
MX-6900
FinePix 2700
FinePix 2900z
FinePix 4800 Zoom
FinePix 4900 Zoom
FinePix 6800 Zoom
FinePix 6900 Zoom
MX-1700
MX-1700Z
MX-2700
MX-2900
MX-2900Z
MX-4800
MX-4900
MX-6800
MX-6900
Korvattavat Fujifilm kameroiden alkuperäisakut
NP-80
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujifilm kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-RDB200FU |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200673 |
| Korvaa | KLIC-3000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 55.50 x 20.00 x 20.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |