RED REDmote akku 2200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien RED kameroiden kanssa:
REDmote
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat RED kameroiden alkuperäisakut:
645-0046
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-RDM046MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127918 |
| Korvaa | 645-0046 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 72.85 x 51.70 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |