Polaroid M630 akku 750mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Polaroid kameroiden kanssa:
M630
M635
M635
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Polaroid kameroiden alkuperäisakut:
009322-328007
BLI-328
GB3396NA002
BLI-328
GB3396NA002
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-PM635MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053460 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 40.06 x 35.33 x 6.92mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |