Polaroid kameroiden SocialMatic Instagram yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Polaroid kameroiden SocialMatic Instagram yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-PLS100SL
30,95 €
Polaroid kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SocialMatic Instagram
Korvattavat Polaroid kameroiden alkuperäisakut
AHB953747
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Polaroid kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-PLS100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208402 |
| Korvaa | AHB953747 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 108.60 x 36.10 x 10.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |