Polaroid kameroiden 350 Automatic Land Camera / Land Camera 360 yhteensopiva akku 1350mAh
calcActive())">
Polaroid kameroiden 350 Automatic Land Camera / Land Camera 360 yhteensopiva akku 1350mAh
In stock
- SKU
- CS-PMT350MC
15,95 €
Polaroid kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
350 Automatic Land Camera
Land Camera 360
Land Camera 360
Korvattavat Polaroid kameroiden alkuperäisakut
PA000796
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Polaroid kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-PMT350MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197607 |
| Korvaa | PA000796 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 4.05Wh |
| Mitat | 35.00 x 18.80 x 16.70mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |