Polaroid iM1836 akku 1900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Polaroid kameroiden kanssa:
iM1836
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Polaroid kameroiden alkuperäisakut:
ZK10
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-PM836MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124030 |
| Korvaa | ZK10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.03Wh |
| Mitat | 41.10 x 43.10 x 13.00 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |