Polaroid DVG-720E akku 1200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kameroiden kanssa:
Polaroid:
DVG-720ELiquid Image:
Impact 365Impact 367
Summit 335
Summit 337)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kameroiden alkuperäisakut:
Polaroid:
RL-6CLiquid Image:
055510-9900)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-LMT335MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059066 |
| Korvaa | 510-9900 / 055 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.18 x 34.00 x 6.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |