Pentax D-LI95 akku - 700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pentax kameroiden kanssa:
Optio E75
Optio M85
Optio M85
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pentax alkuperäisakut:
D-LI95
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DLI95MC |
|---|---|
| EAN | 4894128031192 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.35 x 35.54 x 5.99mm |
| Korvaa | D-LI95 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |