Pentax D-LI90 yhteensopiva akku 1250 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pentax kameroiden kanssa:
K-7
K-5
645D
K-5
645D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pentax alkuperäisakut:
D-LI90
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DLI90MC |
|---|---|
| EAN | 4894128029069 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.00 x 57.00 x 21.00mm |
| Korvaa | D-LI90 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 9.25Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |