Pentax D-LI109 akku - 900 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pentax kameroiden kanssa:
K-R
K-2
K-2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pentax alkuperäisakut:
D-LI109
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DLI109MC |
|---|---|
| EAN | 4894128037361 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 58.48 x 36.02 x 14.45mm |
| Korvaa | D-LI109 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 6.66Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |