Pentax D-LI106 akku - 1000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pentax kameroiden kanssa:
Optio W90
Optio X90
MX-1
Optio X90
MX-1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pentax alkuperäisakut:
D-LI106
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DLI106MC |
|---|---|
| EAN | 4894128034209 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.20 x 35.30 x 9.60mm |
| Korvaa | NCA-K/102 / LB-080 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |