Panasonic VW-VBT190 akku - 1500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
HC-V110
HC-V130
HC-V520M
HC-V130
HC-V520M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
VW-VBT190
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HCV210MC |
|---|---|
| EAN | 4894128099130 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 43.42 x 30.74 x 22.78mm |
| Korvaa | VW-VBT190 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |