Panasonic VW-VBN130, VW-VBN130E, VW-VBN130E-K yhteensopiva akku 950 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBN130, VW-VBN130E, VW-VBN130E-K yhteensopiva akku 950 mAh
In stock
- SKU
- CS-VBN130MC
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
HDC-TM900
HDC-HS900
HDC-SD900
HDC-SD800
HDC-HS900
HDC-SD900
HDC-SD800
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
VW-VBN130
VW-VBN130E
VW-VBN130E-K
VW-VBN130E
VW-VBN130E-K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-VBN130MC |
|---|---|
| EAN | 4894128054450 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.12 x 36.47 x 27.00mm |
| Korvaa | VW-VBN130 / VW-VBN130E / VW-VBN130E-K |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 7.77Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |