Panasonic VW-VBK360 akku - 3400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
SDR-H85
SDR-T55
SDR-T50
SDR-S50
HDC-SD60
HDC-TM60
HDC-HS60K
HDC-TM55K
HDC-SD60K
HDC-SD60S
SDR-H85A
SDR-H85K
SDR-H85S
SDR-T50K
SDR-S50A
SDR-S50K
SDR-S50N
HDC-SD40
HC-V10
HC-V100
HC-V100M
HC-V500
HC-V500M
HC-V700
HC-V700M
SDR-T55
SDR-T50
SDR-S50
HDC-SD60
HDC-TM60
HDC-HS60K
HDC-TM55K
HDC-SD60K
HDC-SD60S
SDR-H85A
SDR-H85K
SDR-H85S
SDR-T50K
SDR-S50A
SDR-S50K
SDR-S50N
HDC-SD40
HC-V10
HC-V100
HC-V100M
HC-V500
HC-V500M
HC-V700
HC-V700M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
VW-VBK360
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-VBK360MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054504 |
| Korvaa | VW-VBK360 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 43.10 x 41.08 x 30.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |