Panasonic VW-VBK180, VW-VBK180-K, VW-VBK180E-K akku - 1500 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBK180, VW-VBK180-K, VW-VBK180E-K akku - 1500 mAh
In stock
- SKU
- CS-VBK180MC
33,95 €
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
SDR-H85
SDR-T55
SDR-T50
SDR-S50
HDC-SD60
HDC-TM60
HDC-HS60K
HDC-TM55K
HDC-SD60K
HDC-SD60S
SDR-H85A
SDR-H85K
SDR-H85S
SDR-T50K
SDR-S50A
SDR-S50K
SDR-S50N
HDC-SD40
SDR-T55
SDR-T50
SDR-S50
HDC-SD60
HDC-TM60
HDC-HS60K
HDC-TM55K
HDC-SD60K
HDC-SD60S
SDR-H85A
SDR-H85K
SDR-H85S
SDR-T50K
SDR-S50A
SDR-S50K
SDR-S50N
HDC-SD40
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
VW-VBK180
VW-VBK180-K
VW-VBK180E-K
VW-VBK180-K
VW-VBK180E-K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-VBK180MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054474 |
| Korvaa | VW-VBK180 / VW-VBK180-K / VW-VBK180E-K |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 43.54 x 30.73 x 23.13mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |