Panasonic DMW-BLH7, DMW-BLH7E, DMW-BLH7PP akku 600 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BLH7, DMW-BLH7E, DMW-BLH7PP akku 600 mAh
In stock
- SKU
- CS-PGM100MC
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-GM1, Lumix DMC-GM1D, Lumix DMC-GM1K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:
DMW-BLH7
DMW-BLH7E
DMW-BLH7PP
DMW-BLH7E
DMW-BLH7PP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PGM100MC |
|---|---|
| EAN | 4894128081487 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 42.21 x 36.13 x 10.58mm |
| Korvaa | DMW-BLH7 / DMW-BLH7E / DMW-BLH7PP |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 4.32Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |