Panasonic DMW-BLD10, DMW-BLD10E, DMW-BLD10PP akku - 850 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BLD10, DMW-BLD10E, DMW-BLD10PP akku - 850 mAh
In stock
- SKU
- CS-BLD10MC
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-GF2
Lumix DMC-GF2CK
Lumix DMC-GF2CS
Lumix DMC-GF2CR
Lumix DMC-GF2CW
Lumix DMC-GF2KK
Lumix DMC-GF2KS
Lumix DMC-GF2KW
Lumix DMC-GF2KR
Lumix DMC-G3
Lumix DMC-GX1KK
Lumix DMC-GX1KS
Lumix DMC-GX1SBODY
Lumix DMC-GX1KBODY
Lumix DMC-GX1XK
Lumix DMC-GX1XS
Lumix DMC-G3KK
Lumix DMC-G3KW
Lumix DMC-G3KBODY
Lumix DMC-G3KR
Lumix DMC-GF2KK
Lumix DMC-GF2CS
Lumix DMC-G3KT
Lumix DMC-GF2CK
Lumix DMC-GF2CW
Lumix DMC-GF2KW
Lumix DMC-GF2KR
Lumix DMC-GF2KS
Lumix DMC-GF2CR
Lumix DMC-TS2A
Lumix DMC-TS2D
Lumix DMC-TS2S
Lumix DMC-TS2Y
Lumix DMC-ZS7R
Lumix DMC-ZS7S
Lumix DMC-ZS7K
Lumix DMC-GF2KK
Lumix DMC-G3KR
Lumix DMC-GF2CS
Lumix DMC-G3KK
Lumix DMC-GX1KS
Lumix DMC-GX1XS
Lumix DMC-GX1KK
Lumix DMC-GX1KBODY
Lumix DMC-GX1SBODY
Lumix DMC-GX1XK
Lumix DMC-G3KW
Lumix DMC-G3KT
Lumix DMC-G3KBODY
Lumix DMC-GF2CK
Lumix DMC-GF2CW
Lumix DMC-GF2KW
Lumix DMC-GF2KR
Lumix DMC-GF2KS
Lumix DMC-GF2CR
Lumix DMC-TS2A
Lumix DMC-TS2D
Lumix DMC-TS2S
Lumix DMC-TS2Y
Lumix DMC-GF2CK
Lumix DMC-GF2CS
Lumix DMC-GF2CR
Lumix DMC-GF2CW
Lumix DMC-GF2KK
Lumix DMC-GF2KS
Lumix DMC-GF2KW
Lumix DMC-GF2KR
Lumix DMC-G3
Lumix DMC-GX1KK
Lumix DMC-GX1KS
Lumix DMC-GX1SBODY
Lumix DMC-GX1KBODY
Lumix DMC-GX1XK
Lumix DMC-GX1XS
Lumix DMC-G3KK
Lumix DMC-G3KW
Lumix DMC-G3KBODY
Lumix DMC-G3KR
Lumix DMC-GF2KK
Lumix DMC-GF2CS
Lumix DMC-G3KT
Lumix DMC-GF2CK
Lumix DMC-GF2CW
Lumix DMC-GF2KW
Lumix DMC-GF2KR
Lumix DMC-GF2KS
Lumix DMC-GF2CR
Lumix DMC-TS2A
Lumix DMC-TS2D
Lumix DMC-TS2S
Lumix DMC-TS2Y
Lumix DMC-ZS7R
Lumix DMC-ZS7S
Lumix DMC-ZS7K
Lumix DMC-GF2KK
Lumix DMC-G3KR
Lumix DMC-GF2CS
Lumix DMC-G3KK
Lumix DMC-GX1KS
Lumix DMC-GX1XS
Lumix DMC-GX1KK
Lumix DMC-GX1KBODY
Lumix DMC-GX1SBODY
Lumix DMC-GX1XK
Lumix DMC-G3KW
Lumix DMC-G3KT
Lumix DMC-G3KBODY
Lumix DMC-GF2CK
Lumix DMC-GF2CW
Lumix DMC-GF2KW
Lumix DMC-GF2KR
Lumix DMC-GF2KS
Lumix DMC-GF2CR
Lumix DMC-TS2A
Lumix DMC-TS2D
Lumix DMC-TS2S
Lumix DMC-TS2Y
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
DMW-BLD10
DMW-BLD10E
DMW-BLD10PP
DMW-BLD10E
DMW-BLD10PP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BLD10MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039204 |
| Korvaa | DMW-BLD10 / DMW-BLD10PP / DMW-BLD10E / DMW-BLD10GK |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 51.83 x 36.27 x 13.83mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |