Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
calcActive())">
Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
In stock
- SKU
- CS-BCD10
13,95 €
12,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-TZ1EG-S
Lumix DMC-TZ11GK
Lumix DMC-TZ1EF-S
Lumix DMC-TZ5K
Lumix DMC-TZ1BS
Lumix DMC-TZ4S
Lumix DMC-TZ1
Lumix DMC-TZ3GK
Lumix DMC-TZ2EF-S
Lumix DMC-TZ3EG-K
Lumix DMC-TZ3EF-S
Lumix DMC-TZ2
Lumix DMC-TZ3A
Lumix DMC-TZ1EB-S
DMC-TZ11
Lumix DMC-TZ1-K
Lumix DMC-TZ3EB-K
Lumix DMC-TZ1EG-K
Lumix DMC-TZ15GK
Lumix DMC-TZ1EF-K
Lumix DMC-TZ5A
Lumix DMC-TZ1BK
Lumix DMC-TZ4K
Lumix DMC-TZ2EG-K
Lumix DMC-TZ3EG-S
Lumix DMC-TZ3EB-S
Lumix DMC-TZ3S
Lumix DMC-TZ3
Lumix DMC-TZ50S
Lumix DMC-TZ1EB-K
DMC-TZ5
Lumix DMC-TZ1GK
Lumix DMC-TZ2EB-K
Lumix DMC-TZ1EG-A
Lumix DMC-TZ50
Lumix DMC-TZ1EF-A
Lumix DMC-TZ5S
Lumix DMC-TZ1-A
Lumix DMC-TZ2GK
Lumix DMC-TZ2EB-S
Lumix DMC-TZ2EG-S
Lumix DMC-TZ3EG
Lumix DMC-TZ2EG
Lumix DMC-TZ3K
Lumix DMC-TZ1EB-A
DMC-TZ15
Lumix DMC-TZ1-S
DMC-TZ4
Lumix DMC-TZ11GK
Lumix DMC-TZ1EF-S
Lumix DMC-TZ5K
Lumix DMC-TZ1BS
Lumix DMC-TZ4S
Lumix DMC-TZ1
Lumix DMC-TZ3GK
Lumix DMC-TZ2EF-S
Lumix DMC-TZ3EG-K
Lumix DMC-TZ3EF-S
Lumix DMC-TZ2
Lumix DMC-TZ3A
Lumix DMC-TZ1EB-S
DMC-TZ11
Lumix DMC-TZ1-K
Lumix DMC-TZ3EB-K
Lumix DMC-TZ1EG-K
Lumix DMC-TZ15GK
Lumix DMC-TZ1EF-K
Lumix DMC-TZ5A
Lumix DMC-TZ1BK
Lumix DMC-TZ4K
Lumix DMC-TZ2EG-K
Lumix DMC-TZ3EG-S
Lumix DMC-TZ3EB-S
Lumix DMC-TZ3S
Lumix DMC-TZ3
Lumix DMC-TZ50S
Lumix DMC-TZ1EB-K
DMC-TZ5
Lumix DMC-TZ1GK
Lumix DMC-TZ2EB-K
Lumix DMC-TZ1EG-A
Lumix DMC-TZ50
Lumix DMC-TZ1EF-A
Lumix DMC-TZ5S
Lumix DMC-TZ1-A
Lumix DMC-TZ2GK
Lumix DMC-TZ2EB-S
Lumix DMC-TZ2EG-S
Lumix DMC-TZ3EG
Lumix DMC-TZ2EG
Lumix DMC-TZ3K
Lumix DMC-TZ1EB-A
DMC-TZ15
Lumix DMC-TZ1-S
DMC-TZ4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
CGA-S007
CGA-S007A/1B
CGA-S007E
CGR-S007E
CGR-S007E/1B
DMW-BCD10
CGA-S007A/B
CGA-S007A/1B
CGA-S007E
CGR-S007E
CGR-S007E/1B
DMW-BCD10
CGA-S007A/B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BCD10 |
|---|---|
| EAN | 4894128004097 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 36.95 x 30.10 x 12.35mm |
| Korvaa | CGA-S007 / CGA-S007A/1B / CGA-S007E / CGR-S007E / CGR-S007E/1B / DMW-BCD10 / CGA-S007A/B |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |