Canon LP-E17 akku 950 mAh LUE TUOTETIEDOT ENNEN TILAUSTA
calcActive())">
Canon LP-E17 akku 950 mAh LUE TUOTETIEDOT ENNEN TILAUSTA
In stock
- SKU
- CS-CNE170MX
19,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
EOS 750D
EOS 760D
EOS 770D
EOS 800D
EOS Kiss X8i
EOS M3
EOS M5
EOS M6
EOS Rebel T6i
EOS Rebel T6s
EOS 760D
EOS 770D
EOS 800D
EOS Kiss X8i
EOS M3
EOS M5
EOS M6
EOS Rebel T6i
EOS Rebel T6s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon kameran alkuperäisakut:
LP-E17
Akun lataukseen suositellaan tarvikelaturia, ei toimi kaikkien Canonin alkuperäisten latureiden kanssa.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CNE170MX |
|---|---|
| EAN | 4894128111443 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 49.22 x 32.73 x 14.10mm |
| Korvaa | LP-E17 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 7.03Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |