Canon LP-E17 akku 1000 mAh - USB-C ladattava
calcActive())">
Canon LP-E17 akku 1000 mAh - USB-C ladattava
In stock
- SKU
- CS-CNE170MU
29,95 €
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
EOS Kiss X8i
EOS M3
EOS 750D
EOS 760D
EOS Rebel T6i
EOS Rebel T6s
EOS 800D
EOS M5
EOS M6
EOS 770D
EOS 200D
EOS 250D
EOS 77DEOS M3
EOS M6 Mark IIEOS RP
EOS M3
EOS 750D
EOS 760D
EOS Rebel T6i
EOS Rebel T6s
EOS 800D
EOS M5
EOS M6
EOS 770D
EOS 200D
EOS 250D
EOS 77DEOS M3
EOS M6 Mark IIEOS RP
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon kameran alkuperäisakut:
LP-E17
Tässä akussa on USB-C liitin helppoa latausta varten. Latautuu esim. puhelinten latureilla joissa USB-C liitin. Kaapelia ei toimiteta akun mukana. Mm. uusien puhelinten lataamiseen sopiva kaapeli käy.
Tämä akku ei lataudu Canon alkuperäisellä laturilla. Latautuu myös meidän myymällä laturilla: https://www.akkukauppa.com/canon-lp-e17-yhteensopiva-akkulaturi.html
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CNE170MU |
|---|---|
| EAN | 4894128216834 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 49.20 x 32.90 x 14.00mm |
| Korvaa | LP-E17 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |