Canon LP-E10 yhteensopiva akku 1100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
EOS 1100D
EOS KISS X50
EOS REBEL T3
EOS KISS X50
EOS REBEL T3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
LP-E10
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LPE10MX |
|---|---|
| EAN | 4894128085812 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 50.37 x 36.16 x 14.72mm |
| Korvaa | LP-E10 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 8.14Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |