Canon kameroiden Powershot G5X / PowerShot G5X M2 yhteensopiva akku 1250mAh
calcActive())">
Canon kameroiden Powershot G5X / PowerShot G5X M2 yhteensopiva akku 1250mAh
In stock
- SKU
- CS-NB13MX
33,95 €
27,95 €
Canon kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Powershot G5X
PowerShot G5X M2
Powershot G7X
PowerShot G7X II
PowerShot G7X M2
PowerShot G7X M3
Powershot G7X MARK 2
Powershot G9X
PowerShot G9X M2
PowerShot SX620HS
Powershot SX720HS
PowerShot SX730HS
PowerShot SX740HS
PowerShot G5X M2
Powershot G7X
PowerShot G7X II
PowerShot G7X M2
PowerShot G7X M3
Powershot G7X MARK 2
Powershot G9X
PowerShot G9X M2
PowerShot SX620HS
Powershot SX720HS
PowerShot SX730HS
PowerShot SX740HS
Korvattavat Canon kameroiden alkuperäisakut
NB-13L
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Canon kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-NB13MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168973 |
| Korvaa | NB-13L |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Mitat | 42.10 x 29.60 x 9.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |