Canon kameroiden LP-E6 USB-C ladattava akku 2400mAh
calcActive())">
Canon kameroiden LP-E6 USB-C ladattava akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-CNP610MU
31,95 €
Canon kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EOS 7D
EOS 6D
EOS 60D
5D Mark III
EOS 7D Mark II
EOS 5D Mark II
EOS 5D Mark III
EOS 60Da
EOS 5D Mark IV
EOS 5DS
EOS 5DS R
EOS 70D
EOS R5
EOSR6
EOS 6D
EOS 60D
5D Mark III
EOS 7D Mark II
EOS 5D Mark II
EOS 5D Mark III
EOS 60Da
EOS 5D Mark IV
EOS 5DS
EOS 5DS R
EOS 70D
EOS R5
EOSR6
Korvattavat Canon kameroiden alkuperäisakut
LP-E6
LP-E6N
LP-E6NH
LP-E6P
LP-E6N
LP-E6NH
LP-E6P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Canon kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-CNP610MU |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205647 |
| Korvaa | LP-E6N / LP-E6NH / LP-E6P / LP-E6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 17.28Wh |
| Mitat | 56.90 x 38.40 x 21.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |