Canon kameroiden EOS 100D / EOS Kiss X7 yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
Canon kameroiden EOS 100D / EOS Kiss X7 yhteensopiva akku 750mAh
In stock
- SKU
- CS-LPE12MU
20,95 €
Canon kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EOS 100D
EOS Kiss X7
EOS M
EOS M2
EOS SL1
EOS-M
EOS-M10
EOS-M100
EOS-M2
EOS-M50
OS-M
PowerShot SX70 HS
Rebel SL1 Digital
EOS Kiss X7
EOS M
EOS M2
EOS SL1
EOS-M
EOS-M10
EOS-M100
EOS-M2
EOS-M50
OS-M
PowerShot SX70 HS
Rebel SL1 Digital
Korvattavat Canon kameroiden alkuperäisakut
LP-E12
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Canon kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-LPE12MU |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216827 |
| Korvaa | LP-E12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 48.50 x 32.10 x 12.55mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |