Canon kameroiden EF-S / EOS 550D yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Canon kameroiden EF-S / EOS 550D yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-CNS500MU
19,95 €
16,95 €
Canon kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EF-S
EOS 550D
EOS 600D
EOS 650D
EOS 700D
EOS Kiss X4
EOS Kiss X5
EOS Kiss X6i
EOS Rebel T2i
EOS Rebel T3i
EOS Rebel T4i
EOS Rebel T5i
Rebel T2i
EOS 550D
EOS 600D
EOS 650D
EOS 700D
EOS Kiss X4
EOS Kiss X5
EOS Kiss X6i
EOS Rebel T2i
EOS Rebel T3i
EOS Rebel T4i
EOS Rebel T5i
Rebel T2i
Korvattavat Canon kameroiden alkuperäisakut
LP-E8
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Canon kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-CNS500MU |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216292 |
| Korvaa | LP-E8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 55.80 x 37.00 x 15.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |