Canon kameroiden DS126291 / DS126491 yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Canon kameroiden DS126291 / DS126491 yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-LPE10MU
20,95 €
17,95 €
Canon kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DS126291
DS126491
DS126621
EOS 1100D
EOS 1200D
EOS 1300D
EOS 4000D
EOS KISS X50
EOS Kiss X70
EOS Kiss X90
EOS REBEL T3
EOS REBEL T5
EOS Rebel 1300D T6
EOS Rebel T6
iGuide IMS-5
DS126491
DS126621
EOS 1100D
EOS 1200D
EOS 1300D
EOS 4000D
EOS KISS X50
EOS Kiss X70
EOS Kiss X90
EOS REBEL T3
EOS REBEL T5
EOS Rebel 1300D T6
EOS Rebel T6
iGuide IMS-5
Korvattavat Canon kameroiden alkuperäisakut
LP-E10
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Canon kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-LPE10MU |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217299 |
| Korvaa | LP-E10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 50.10 x 36.20 x 15.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |