Canon kameroiden CA-CP200L / EOS C200 yhteensopiva akku 10000mAh
calcActive())">
Canon kameroiden CA-CP200L / EOS C200 yhteensopiva akku 10000mAh
In stock
- SKU
- CS-BPA90MC
126,95 €
104,95 €
Canon kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CA-CP200L
EOS C200
EOS C200 PL
EOS C200B
EOS C300 Mark II
EOS C300 Mark II PL
XF705
EOS C200
EOS C200 PL
EOS C200B
EOS C300 Mark II
EOS C300 Mark II PL
XF705
Korvattavat Canon kameroiden alkuperäisakut
BP-A30
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Canon kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-BPA90MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151708 |
| Korvaa | BP-A30 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10000mAh / 144Wh |
| Mitat | 69.80 x 41.50 x 122.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |