Canon EOS D2000 akku 2150mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kameroiden kanssa:
Canon:
EOS D2000EOS D6000
Kodak:
DCS 520DCS 560
DCS 620
DCS 660
DCS 720
DCS 760
DCS520
DCS-520
DCS560
DCS-560
DCS620
DCS-620
DCS-620x
DCS660
DCS-660
DCS-660M
DCS720
DCS-720
DCS-720x
DCS760
DCS-760
DCS-760M)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kameroiden alkuperäisakut:
Canon:
DR17DR-17
DR-17AA
Kodak:
110405104E 0111
4E0111)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-KLIC011 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025368 |
| Korvaa | DR17 / DR-17 / DR17AA / DR-17AA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2150mAh / 15.48Wh |
| Mitat | 143.71 x 35.31 x 17.57mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |