Canon BP-819 yhteensopiva akku 1780 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
Vixia HF10
Vixia HF11
Vixia HF100
Vixia HG20
Vixia HG21
Vixia FS10
Vixia FS11
Vixia FS100
FS10 Flash Memory Camcorder
FS100 Flash Memory Camcorder
FS11 Flash Memory Camcorder
Vixia HF11
Vixia HF100
Vixia HG20
Vixia HG21
Vixia FS10
Vixia FS11
Vixia FS100
FS10 Flash Memory Camcorder
FS100 Flash Memory Camcorder
FS11 Flash Memory Camcorder
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
BP-819
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BP819 |
|---|---|
| EAN | 4894128032137 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.24 x 38.82 x 30.94mm |
| Korvaa | BP-819 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1780mAh / 13.17Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |