Canon BP-709 akku 890 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
HF M56
IXIA HF R306
LEGRIA HF R36
IXIA HF R306
LEGRIA HF R36
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon kameran alkuperäisakut:
BP-709
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BP809MC |
|---|---|
| EAN | 4894128077596 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 39.90 x 30.51 x 15.94mm |
| Korvaa | BP-709 |
| Kapasiteetti (mAh) | 890mAh / 3.29Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |