Canon BP-308, BP-308B, BP-308S yhteensopiva akku 850 mAh
calcActive())">
Canon BP-308, BP-308B, BP-308S yhteensopiva akku 850 mAh
In stock
- SKU
- CS-BP308
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
DC51
IXY DVM5
DMVX4i
Optura 600
IXY DVM5
DMVX4i
Optura 600
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
BP-308
BP-308B
BP-308S
BP-308B
BP-308S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BP308 |
|---|---|
| EAN | 4894128004295 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 62.90 x 40.32 x 9.67mm |
| Korvaa | BP-308 / BP-308B / BP-308S |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 6.29Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |