Canon BP-208, BP-208DG yhteensopiva akku 850 mAh
calcActive())">
Canon BP-208, BP-208DG yhteensopiva akku 850 mAh
In stock
- SKU
- CS-BP208
18,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
Canon DC210
Canon DC220
Canon DC230
Canon DC50
DC10
DC100
DC20
DC201
DC21
DC22
DC40
DC50
DC51
DC95
Elura100
FVM300
iVIS DC200
iVIS DC22
IXY DVS1
MVX1Si
MVX430
MVX450
MVX460
Optura S1
Canon DC220
Canon DC230
Canon DC50
DC10
DC100
DC20
DC201
DC21
DC22
DC40
DC50
DC51
DC95
Elura100
FVM300
iVIS DC200
iVIS DC22
IXY DVS1
MVX1Si
MVX430
MVX450
MVX460
Optura S1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
BP-208
BP-208DG
BP-208DG
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BP208 |
|---|---|
| EAN | 4894128004288 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 63.02 x 39.93 x 8.36mm |
| Korvaa | BP-208 / BP-208DG |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 6.29Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |