Canon 1D Mark 3, 1D Mark 4, 1D Mark IV akku 2600mAh
calcActive())">
Canon 1D Mark 3, 1D Mark 4, 1D Mark IV akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-LPE19MC
62,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
1D Mark 3
1D Mark 4
1D Mark IV
1D X
1DS Mark 3
1DX
EOS-1D
EOS-1D Mark 3
EOS-1D Mark III
EOS-1D Mark IV
EOS-1D X
EOS-1Ds Mark 3
EOS-1Ds Mark III
X Mark II
1D Mark 4
1D Mark IV
1D X
1DS Mark 3
1DX
EOS-1D
EOS-1D Mark 3
EOS-1D Mark III
EOS-1D Mark IV
EOS-1D X
EOS-1Ds Mark 3
EOS-1Ds Mark III
X Mark II
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon kameroiden alkuperäisakut:
LP-E19
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-LPE19MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140733 |
| Korvaa | LP-E19 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.08Wh |
| Mitat | 92.42 x 68.36 x 34.15mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |