BenQ E-40 akku 800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kameroiden kanssa:
E-40
S30
S30
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ kameroiden alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-DS4330 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006053 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 43.98 x 31.10 x 6.86mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |