Agfa Optima 147 akku 800mAh/2.96Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Agfa kameroiden kanssa:
Optima 147
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Agfa kameroiden alkuperäisakut:
APB-50
APB-50(ICP7/35/41)
APB-50(ICP7/35/41)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AGF147MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072393 |
| Korvaa | APB-50 / APB-50(ICP7/35/41) |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 40.12 x 34.00 x 6.72mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |