JVC BN-VG114, BN-VG114AC, BN-VG114E akku 12004 mAh
calcActive())">
JVC BN-VG114, BN-VG114AC, BN-VG114E akku 12004 mAh
In stock
- SKU
- CS-JVG114MC
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JVC kameroiden kanssa:
GZ-E10, GZ-E100, GZ-E200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JVC kameran alkuperäisakut:
BN-VG114
BN-VG114AC
BN-VG114E
BN-VG114AC
BN-VG114E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JVG114MC |
|---|---|
| EAN | 4894128077558 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 42.60 x 31.00 x 21.40mm |
| Korvaa | BN-VG114 / BN-VG114U / BN-VG114E / BN-VG114SU / BN-VG114US / BN-VG114AC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |