JVC BN-V101, BN-V101E, DDNP-100 akku - 1850 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JVC kameroiden kanssa:
GC-S5
MX600
MX-600X
MX-700
GC-QX3HD
GC-QX5HD
MX600
MX-600X
MX-700
GC-QX3HD
GC-QX5HD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JVC alkuperäisakut:
BN-V101
BN-V101E
DDNP-100
BN-V101E
DDNP-100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NP100FU |
|---|---|
| EAN | 4894128004998 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 70.70 x 19.75 x 20.35mm |
| Korvaa | NP-100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 6.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |