Juniper Allegro 2, Archer 2, Carlson Archer 2 akku 13600mAh
calcActive())">
Juniper Allegro 2, Archer 2, Carlson Archer 2 akku 13600mAh
In stock
- SKU
- CS-JUP200XL
76,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Juniper mittalaitteiden kanssa:
Allegro 2
Archer 2
Carlson Archer 2
Carlson Mini 2
Surveyor 2
Systems AG2
Systems AR2
Archer 2
Carlson Archer 2
Carlson Mini 2
Surveyor 2
Systems AG2
Systems AR2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Juniper mittalaitteiden alkuperäisakut:
24472
2EXL7431-001
8010.058.001
2EXL7431-001
8010.058.001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-JUP200XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125242 |
| Korvaa | 1003778-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 13600mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 73.50 x 70.20 x 20.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |